Specjalista ds. rekrutacji i headhuntingu ENPIRE HR

Jesteśmy ENPIRE HR - nowoczesną agencją doradztwa personalnego. Wysoko cenimy dobre pomysły i odwagę biznesową, która wytycza nowe szlaki. Wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna - oparliśmy ją na partnerskich relacjach oraz klarownej komunikacji.

Obecnie w związku z silnym rozwojem poszukujemy doświadczonych Specjalistów ds. rekrutacji i headhuntingu lub IT Rekruterów, którzy zasilą nasze szeregi.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w agencji zatrudnienia - mile widziana specjalizacja IT, Finanse lub inne
  • doświadczenie w realizacji usług HR
  • umiejętność prowadzenia pogłębionych wywiadów z kandydatami
  • doświadczenie w poszukiwaniu kandydatów metodami bezpośrednimi - direct/executive search, headhunting, networking
  • samodzielność i nastawienie na przełamywanie barier oraz osiąganie najlepszych wyników
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Twoje zadania:

  • prowadzenie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • realizacja wielokanałowej strategii przyciągania i pozyskiwania kandydatów w tym direct i executive search, social media, headhunting
  • stały kontakt z managerami i kandydatami na każdym z etapów procesu rekrutacji i zatrudnienia
  • udział w akcjach employer brandingowych
  • identyfikacja potrzeb klientów z zakresu profesjonalnego doradztwa oraz eksperckie wsparcie w zakresie rekrutacji
  • wsparcie klientów w pozyskiwaniu oraz zatrudnianiu oczekiwanych pracowników

Co oferujemy:

  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • bardzo atrakcyjny i motywujący system prowizyjny
  • stałe godziny pracy (obecnie zarówno w trybie stacjonarnym, jak i systemie hybrydowym)
  • bogaty system Benefitów - m.in. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe oraz PPK
  • wspieranie rozwoju
  • pracę w zgranym zespole i bardzo przyjaznej atmosferze

Będziesz pracował dla firmy, gdzie tworzymy świetną atmosferę i partnerską kulturę pracy. Jesteśmy zgranym zespołem. Gwarantujemy, że będziesz mógł brać aktywny udział w rozwoju firmy, dzięki czemu rozwiniesz swoje umiejętności. Jesteśmy otwarci na twoje pomysły. Zależy nam, abyś osiągał sukcesy razem z nami.

Jeśli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszej drużyny, prześlij nam Twoje CV!

ENPIRE HR (ENPIRE Sp. z o.o.) posiada wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia, uprawniający do świadczenia usług pośrednictwa pracy, doradztwa personalnego lub poradnictwa zawodowego pod numerem 22444.

announcement.apply